Відеоконференцзв'язок LifeSize

КРОК 1

Візьміть з собою Icon!

 

Серія Lifesize® Icon

 

Серія Lifesize — це саме просте і найбільш інтуїтивно зрозуміле рішення для відеозв’язку на ринку. Використовувати Lifesize Icon так легко як і ваш смартфон але Icon має перевагу візуальної взаємодії що дозволяє збільшити продуктивність і закріпити ділові відносини.


Камера PTZ Full HD з роздільною здатністю  до 1080p60


Сумісне використання даних до 1080p


Підтримка одного та двох екранів


Запис і потокове відтворення


Point-to-Point (двоточковий звязок)


LifeSize® Digital MicPod™


Конференц звязок


Add-on Lifesize® Phone™

КРОК 2

Оберіть свій шлях

ХМАРНЕ РІШЕННЯ

 

Lifesize® Cloud

Тільки Lifesize пропонує відмінну кімнатну відеосистему з кращими у своєму класі мобільними додатками та  хмарним сервісом, таким чином повноцінний зв’язок є доступний від конфереренц залу до офісу і навіть в дорозі.

 

 

АПАРАТНЕ РІШЕННЯ

 

Lifesize® Infrastructure

Lifesize Infrastructure —  Це те, що Вам потрібно, щоб доповнити можливості вашої компанії  високопродуктивними відеоконференціями.  Відеосистеми для конференц залів та мобільних пристроїв  інтерговані потужними додатками, що дають змогу виконувати індивідуальний та груповий зв’язок, потокову передачу і запис, обхід брандмауера і керування  - відтепер користувачі можуть насолоджуватись повноцінним  зв’язком, де б вони не знаходились.


  • Традиційні відеосистеми

  • Чому LifeSize?

    Відеоконференцзв'язок - одне з найважливіших досягнень у розвитку технологій зв'язку, дозволяє абонентам чути і бачити один одного, а також обмінюватися інформацією в інтерактивному режимі. Сучасні системи відеоконференцзв'язку дають можливість одночасного з'єднання безлічі співрозмовників з усіх точок Землі без втрат в якості аудіо- та відео- картинки , без затримок і дефектів зображення.

eEgnith power! made in «Asign»
© Peterson Systems LLC 1995—2019