Системи збереження даних

Завдяки нашим спеціалістам компанія "Петерсон Системи" отримала рівень спеціалізації HP Professional Storage Specialist, що підверджує професійний рівень в підборі найоптимальнішого рішення для консолідації даних, віртуалізації та модернізації додатків, а також захисту, підтримки та оптимізації систем збереження даних HP. 
 • Системи HPE StoreOnce
  Кожен з нас у свої професійній діяльності чи у повсякденному житті стикався з проблемою збереження інформації через брак місця на носіях. Ріст об’єму інформації це глобальне питання яке не оминає нікого, особливо коли ми говоримо про резервне копіювання.
 • Quest Rapid Recovery

  Після останньої публікації щодо бекапу віртуальних машин яку ви можете знайти тут, ми отримали досить багато питань, а що ж робити з фізичними машинами чи інфраструктурами змішаного типу (мультисистеми)? Тому аби закрити цю прогалину ми знайшли для Вас рішення, яке на нашу думку буде для Вас цікаве.

  Отже, до вашої уваги - Quest Rapid Recovery. Дане рішення полегшить подолати агресивні Service-level agreement (SLA) для мультісистем та програм.

  Коли надважливі бізнес системи дають збій, Ви не матимете часу, щоб збирати разом декілька рішень, або перебирати складні варіанти. Вам потрібне єдине, просте, гнучке рішення для захисту всього і всюди з нульовим впливом на ваших користувачів і звичайно полегшити робочі процеси для Вас. Rapid Recovery дозволяє захистити будь-що і будь-де: системи, додатки та дані, будь-то системи фізичні, віртуальні або в хмарі.

 • NAKIVO Backup & Replication

  Останнім часом тільки лінивий не обговорює атаки на IT-інфраструктури різних підприємств. Хтось попався, хтось вже себе захистив, а комусь пощастило (але чи надовго ?).

  Однозначно, що питання безпеки даних сьогодні стає основним завданням ІТ-служб будь-якої компанії.

  Адже по статистиці:

  ·90% компаній, які втрачають свої ЦОД більше ніж на 10 днів, протягом року БАНКРОТУЮТЬ.

  ·75% не мають рішень для аварійного відновлення.

  ·34% компаній не тестують створені резервні копії.

  Саме тому ми вирішили сконцентрувати Вашу увагу не на нових серверах чи стореджах, чи інших hardware рішеннях, а на засобах збереженнях і безпеки інформації. Отже, ми починаємо серію публікацій під назвою: "Безпека та спокій”.

  Публікація перша – Nakivo.

  В першу чергу ми вирішили проінформувати Вас про продукт, який би допоміг відновити ваші дані. І тут виникає питання: а чи робите Ви бекапи? І чи робите Ви їх правильно?!!! Ми маємо прості, але в той самий момент дуже вірні правила:

  1.Бекап даних MUST HAVE!

  2.Моніторинг бекапів і звітність про їх створення

  3.Перевірка бекапів на консистентність

  4.Копія бекапів. І тут маємо правило 3-2-1:

  4.1Три копії

  4.2Дві на різних типах носіїв

  4.3Одна поза межами вашої IT-інфраструктури.

  Ось наче і всі першочергові правила. А тепер розглянемо, що допоможе Вам зробити бекапи вірно, швидко, легко. Керуючись цими критеріями, ми вирішили розповісти Вам про NAKIVO Backup & Replication.

  Потужний продукт для бекапу і реплікації віртуальних машин, який підтримує і може поєднувати гіпервізори VMware ESXi і Microsoft Hyper-V, а також Amazon AWS EC2

  Отже, склад команди:

  ·Director – Директор (керівництво та веб-інтерфейс) виконує інвентаризацію віртуальної інфраструктури, керує модулями Transporter і Backup Repository . Для розгортання рішення достатньо встановити тільки один модуль Director.

  ·Transporter – (виконання завдань) модуль використовується для безпосереднього виконання завдань по резервному копіюванні, реплікації і відновленню даних. Також цей модуль виконує функції стискання, дедуплікації і шифрування. Використання додаткових модулів Transporter в розподілених мережах дозволить розділити навантаження і оптимізувати мережевий трафік. При цьому дані, що передаються між двома модулями Transporter, можна стискати і шифрувати, для цього використовується AES 256

  Backup Repository – (сховище) може містити до 128 Тб стиснутих і дедуплікованих даних. В якості сховища може використовуватись папка CIFS, локальна папка в системі, де встановлений Tranporter, або віддалений каталог, змонтований безпосередньо на Transporter (NFS, NAS,SAN). Передбачено використання Disk-to-Disk-to-Tape (D2D2T) для архівного зберігання інформації на стрічку (див. Правило 4.2)
 • Надійний захист резервних копій від кібератак

  Після останньої кібератаки вірусом «Petya A», декілька з наших клієнтів отримали ситуацію коли були зашифровані дані та їх резервні копії.

  Копії даних розміщувались на файлових ресурсах. Під час атаки були скомпрометовані облікові записи під яким ПЗ для резервного копіювання підключалось до файлових ресурсів. Після цього вірус отримав доступ до резервних копій та зашифрував їх.

   

  Виникло запитання - яке з рішень допоможе захистити резервні копії від такого втручання?

eEgnith power! made in «Asign»
© Peterson Systems LLC 1995—2019