“Тест-драйв” системи для зберігання та захисту даних Dell EMC DP4400

Компанія «Петерсон Системи» надає вам унікальну можливість замовити у нас на тестування новий пристрій для інтегрованого захисту (Integrated Data Protection Appliance – IDPA) – DP4400, який нещодавно випустила на ринок компанія Dell EMC. Рішення просте, потужне, забезпечує комплексний захист даних (резервного копіювання, дедуплікаціі, реплікації і відновлення), оптимальний для  ІТ-інфраструктури середнього бізнесу.

IDPA DP4400 пропонує вбудовані функції для роботи з хмарою, з аварійним відновленням і тривалим зберіганням даних в хмарі. Рішення забезпечує підтримку більшість додатків і розширень в хмарі. Пристрій DP4400 відповідає рівню запитів дата-центрів середньої величини, до того ж з мінімальними витратами на захист. Крім того, DP4400 орієнтоване на віддалені офісні середовища (remote office-branch office – ROBO).

IDPA DP4400 – це конвергентний пристрій захисту даних на платформі 2U, що працює на серверах Dell EMC PowerEdge 14-го покоління. Серед ключових характеристик новинки можна відзначити наступні:

  • Дозволяє створювати власний призначений для користувача інтерфейс і працювати в зручному інтерфейсі HTML5, що робить IDPA DP4400 зручним для розгортання та управління у віддалених офісних середовищах. Інтеграція з власними інструментами VMware, SQL Server Management Studio та Oracle RMAN дозволяє адміністраторам додатків використовувати функції захисту в звичних для користувачів інтерфейсах.
  • Масштабування без простоїв: один пристрій об’ємом 24 ТБ може збільшуватися до 96 ТБ з ліцензійним ключем, що не вимагає докуповувати додаткове обладнання.
  • Захищає більший обсяг даних із середнім показником дедуплікаціі 55: 1. IDPA DP4400 здатне захистити близько 5 ПБ корисної ємності даних. А з власним хмарним рівнем для довгострокового зберігання загальна захищена корисна ємність збільшується до 14,4 ПБ.
  • Підтримує найбільшу екосистему додатків, включаючи підтримку MySQL і MongoDB – як фізичних, так і віртуальних, а також підтримує декількох гіпервізорів (VMware vSphere і Microsoft Hyper-V).
  • Забезпечує високу продуктивність з NVMe-flash: удвічі прискорює вікно резервного копіювання; виконує резервне копіювання тільки дедуплікованих даних, що вимагає до 98% меншої пропускної здатності; підтримує в 7 разів більше потоків резервного копіювання, забезпечуючи миттєвий доступ і відновлення віртуальних машин, щоб досягати показників SLA і RPO.
  • Рішення, готове до хмари: IDPA DP4400 поставляється з ліцензією на 5 ТБ для хмарного аварійного відновлення і хмарного рівня, а також зі стартовим пакетом Dell EMC RecoverPoint для віртуальних машин, від п’яти віртуальних машин і підписку на один рік.

Заявлено, що DP4400 дозволяє заощадити до 80% на захисті, без шкоди для ефективного захисту, з вдвічі швидшими вікнами резервного копіювання, з більшою ємністю в 2U-пристрої (+ 20%) і з середнім показником дедуплікаціі 55: 1.

IDPA DP4400 підпадає під програму лояльності Dell EMC Future-Proof Loyalty Program, яка пропонує трьох річну гарантію, захист інвестицій в обладнання, з гарантією дедуплікаціі даних до 55: 1.

Якщо вас цікавить протестувати дане обладнання, звертайтеся до авторизованого партнера Dell EMC в Україні – компанію «Петерсон Системи».