28.03.2007р. відбувся семінар по CRM Terrasoft

В місті Львові (готель “Дністер”) відбувся інформативний семінар: “CRM: від ідеї до практичних результатів”, який провели компанія “Peterson Systems” та компанія “Terrasoft”.

З переходом ринку в фазу насиченості питання залучення нових клієнтів та побудови довготермінових стосунків з клієнтом стало першочерговим завданням бізнесу. Підприємці зрозуміли, що клієнт- єдине джерело прибутку компанії і основа для її подальшого успішного розвитку.


На сьогоднішній день такі методи впливу на поведінку клієнта як низька ціна, масова реклама та традиційний маркетинг вже не можуть гарантувати успішних продажів. На зміну цього появились клієнт-орієнтована стратегія та “маркетинг відносин”, які втілились в CRM (Costumer Relationship Management).

Першим кроком в розробці клієнт-орієнтованого програмного забезпечення стало розуміння того, що для ідентифікації клієнтів для маркетингу та побудови індивідуального підходу до клієнта необхідна додаткова інформація, яку треба десь зберігати та інструмент завдяки якому ці дані можна обробляти та аналізувати.

Наша компанія вивчила ринок програмного забезпечення CRM і зупинила свій вибір на програмному продукті вітчизняного розробника “Terrasoft”, який успішно впроваджений в сотнях компаніях України та країнах СНД.

Разом з представником компанії “Terrasoft” Марією Захарченко на семінарі ми побудували модель ідеальної компанії, розглянули, які бізнес-задачі вирішує CRM, як практично були реалізовані CRM -проекти в різних галузях.

Семінар відвідали керівники відомих компаній Львова: страхові компанії “Дністер”, “Скарбниця”, AlicoAIGLife, автодилери “Алекс”, “Львів-авто”, ЛАЗ та Львівський жиркомбінат, Електрон банк, торговельні компанії “Денді-Львів”. “Укрспецтехніка”, “Інтермаркет”, будівельна компанії “Еталон”, рекрутингова компанія RTC-Group та інші.

В перерві учасники активно обговорювали функціональні можливості програмного продукту CRM, ділились враженнями від презентацій.

Ми впевнені в актуальності цього програмного забезпечення як інструменту побудови успішного бізнесу компаній на українському ринку. Головне – прийняти рішення про впровадження такої системи вчасно, щоб не віддати свої ринкові позицій конкурентам сьогодні.

Компанія “Peterson Systems” та “Terrasoft” вдячні компаніям учасникам семінару. Сподіваємось це не перший семінар по CRM у Львові.