28-29.09.2007 р. компанія HP провела конференцію TSG ProLiant Club

28–29 вересня 2007 р. – Компанія Hewlett-Packard провела перше мироприємство серії ProLiant Club, організоване спеціально для українських партнерів. Конференція TSG ProLiant Club, яка проходила в прибережному населеному пункті Курпати, недалеко від Ялти, зібрала близько 50 дилерів та дистриб’юторів HP з усіх регіонів України, серед яких були і представники компанії «Петерсон Системи».

Сергій Савенко, керівник представництва НР в Україні, підвів підсумки роботи компанії за перше півріччя 2007 року., зокрема, він відмітив, що за даними аналітиків IDC Ukraine Hewlett-Packard на сьогодні є лідером по продажу на українському ринку серверів стандартної архітектури, а також займає перше місце по доходам від продажів серверів «не-x86» та систем збереження даних.

«Досягти таких високих результатів нам дозволила успішна робота партнерів HP», – підкреслив Сергій Савенко. Після торжественного моменту нагородження, учасники конференції мали змогу поспілкуватися, поділитися досвідом і разом гарно відпочити.