1.06.2016 – IT-Backup Конференція, Львів

Як завжди, компанія «Петерсон Системи», вивчаючи потреби замовників та стикаючись тісно з проблематикою організації інформаційної системи в різних компаніях та установах, організовує цікаві тематичні семінари та конференції. Так і цього разу, в перший день літа – 1 червня 2016 року в готелі «Супутник» м. Львів, відбулася цікава і унікальна в своєму роді подія, а саме IT-Backup Конференція, яка була присвячена сучасним та найбільш популярним на ІТ ринку backup- рішенням.

В рамках однієї конференції нам вдалося зібрати різних вендорів: Arcserve, HPE, Symantec, VEEM, Veritas та представити їхні продукти та рішення з акцентом на їхні технічні можливості та переваги:

  • HPE Data Protector: резервне копіювання та відновлення даних у корпоративному інформаційному середовищі;
  • Резервне копіювання від Arcserve UDP v.6;
  • Резервне копіювання від Veritas Backup Exec;
  • VEEM Veeam Backup Essentials, Veeam Backup & Replication. Політика ліцензування для великих та малих підприємств.

Також на конференції була піднята ще одна актуальна тема – IT security. Зокрема, були представленні такі продукти як:

  • HPE ArcSight (система моніторингу та аналізу подій інформаційної безпеки);
  • HPE Voltage (криптографічний захист корпоративних інформаційних ресурсів);
  • Symantec SEP (захист від усіх типів атак для фізичних і віртуальних систем).

В перерві на каву учасникам була проведена презентація продукції Grandstream, призначена для організації корпоративних  телефонних і відео терміналів. Була проведена демонстрація та тестування даного обладнання.

Гостями конференції були ІТ керівники та спеціалісти провідних компаній Західної України. Під час конференції учасники вели активний діалог з представниками вендорів та технічними спеціалістами «Петерсон Системи», мали можливість в дискусії отримати кваліфіковану консультацію  та допомогу у вирішенні проблемних питань.

Ми вдячні усім учасникам за їхній інтерес до конференції та їхню активну участь в ньому. Сподіваємось конференція була для вас максимально інформативною та корисною, що в подальшому допоможе реалізувати проекти по системам backup та інформаційного захисту. Також висловлюємо вдячність партнерам за цікаві доповіді та презентації.

В якості бонусу, всім учасникам конференції надаємо дискаунт на закупівлю програмного забезпечення по backup рішеннях.

Звертаємо вашу увагу, що компанія «Петерсон Системи» завжди відкрита для співпраці, вивчає ваші потреби і готова запропонувати найкращі та найоптимальніші рішення згідно можливостей замовника.