1.10.2008 семінар “Серверні та мережеві рішення від НР”, Тернопіль

1 жовтня 2008 р. в м. Тернопіль в розважальному Центрі “Алігатор” Представництво “Hewlett-Packard в Україні та системний інтегратор – компанія “Петерсон Системи” провели семінар “Серверні та мережеві рішення від НР”, на якому був зроблений огляд основної продукції НР, необхідної для побудови комп’ютерної інфраструктури для корпоративних споживачів: мережеве обладнання ProCurve, сервери та Blade-системи для різного рівня підприємств та організацій, системи збереження даних та кластери на базі серверів НР, термінальні рішення на базі “Тонких клієнтів”.

На семінарі були присутні ІТ-спеціалісти компаній Тернопільської та Хмельницької областей: ВАТ «Тернопільгаз», компанії міжнародного перевізника «Стеллар», СП ЗАТ «Добра вода»,  торгівельної компанії «Орвіс», Надзбруччя ВТО, ТОВ «Компанії – Крок»,Тернопільської Аграрної Біржі, Управління НБУ в Тернопільській обл., «Нейл» (м. Хмельницький),  «Захіg.net» та ін.

Перша частина семінару була присвячена  мережевій продукції НР, що являється «кровоносно-судинною» системою сучасних ІТ – інфраструктур. Володимир Букін – представник компанії НР, керівник підрозділу ProCurve Networking провів огляд комутаторів ProCurve, рішень для  безпровідного зв’язку, модульних та керованих комутаторів.

В другій частині семінару Сергєєв Сергій, представник від компанії НР, поділився практичними аспектами впровадження серверного обладнання НР, ознайомив присутніх з Blade-системами та пояснив, як за їх допомогою можна оптимізувати роботу ІТ –інфраструктури та подальших витрат на її обслуговування.

На завершення інформаційної частини представник компанії «Петерсон Системи» Андрій Новосад провів презентацію систем збереження даних НР та розповів по принципи побудови кластерів, а Сергєєв Сергій розповім основне по термінальним рішенням на базі Тонких клієнтів НР

Кульмінацією семінару став боулінг-турнір, переможцями якого стали:

  • І місце – Вилущак Богдан (Надзбруччя ВТО)
  • ІІ місце – Темощук Володимир (ТОВ «Стеллар Лтд»)
  • ІІІ місце – Куриляк Сергій (СП ЗАТ «Добра вода»)

Такі турніри організовані компанією «Петерсон Системи» та «Hewlett-Packrad Україна» не вперше. Сподіваємось в майбутньому організувати міжобласний турнір для ІТ-персоналу.

Дякуємо всім учасникам семінару, персоналу «Алігатор» за його обслуговування та організаторам – компанії «Hewlett-Packard Україна» та «Петерсон Системи».

Відгуки учасників:

  • «Я дякую Вам за чудовий семінар, який на мою думку був проведений на високому рівні і надав мені дуже багато корисної інформації по продуктах компанії HP, а також дав зрозуміти, що компанія “Петерсон Системи” є однією з найкращих у своєму сегменті ринку та може бути надійним партнером для нашого бізнесу», – Качановецький Сергій, інженер з комп’ютерних систем ТОВ “Нейл” м.Хмельницький.
  • «Дякую Вам за все! За добру організацю семінару, за інформацію, за відпочинок, за фото, за фуршет! Здоров`я Вам усім ! Всім своїм колегам по ремеслу я розказую про Вас», – Вилущак Богдан, програміст компанії Надзбруччя ВТО.
  • « Шановна компанія “Peterson Systems”! Також хочу подякувати за проведений Вами семінар в м.Тернополі. Отримав масу позитивних емоцій від спілкування. Отримана інформація – цікава і корисна. Буду радий новим зустрічам!», – Віктор Дембровський, системний адміністратор ТБ «Тернопільська Агропромислова Біржа».