11.04.2013 – семінар: «Інновації і технології НР для корпоративного сектору», Вінниця

Щойно повіяло весною і ми вирушили до Вінниці, щоб реалізувати нашу давню мрію – провести семінар для ІТ спеціалістів компаній цього регіону.

11 квітня 2013р. за підтримки нашого давнього партнера – компанії Нewlett-Рackard в ТРЦ «Мегамолл» відбувся семінар: «Інновації і технології НР для корпоративного сектору». На ньому зібрались представники провідних компаній Вінниччини та Хмельниччини, зокрема: ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика», ПГ «Віолія», ПАТ «Вінницяпобутхім», ДП УГК «Nemiroff», ПАТ «Плазматек», ТОВ «Барлінек Інвест», компанія «Скай Парк» , ТОВ «Кряж», інвестиційна група «КМТ», ТОВ «Нейл» та інші.

Під час інформаційного частини семінару Андрій Новосад, представник компанії « Петерсон Системи», ознайомив з новим поколінням серверів HP ProLiant Gen8 та архітектурою систем збереження даних 3PAR. Ще одну зі своїх доповідей він присвятив стратегії аварійного відновлення за допомогою систем резервного копіювання HP D2D. Ростислав Трач, технічний спеціаліст компанії «Петерсон Системи», зробив огляд інноваційних мережевих рішень HP, особливу увагу приділив уніфікації провідних та безпровідних мереж НР.

В другій частині між учасниками семінару відбувся боулінг-турнір. Призові місця здобули представники компаній ДП УГК «Nemiroff», ТОВ «Кряж», ПАТ «Вінницяпобутхім», після чого за банкетним столом учасники мали можливість в неформальній обстановці обговорити майбутні проекти та плани.

Ми вдячні усім учасникам за їхній інтерес до семінару та їхню активну участь в ньому. Сподіваємось час, проведений з нами на семінарі, був для вас і корисним, і приємним, а сам захід залишив після себе позитивні враження.