11.10.2017р. – семінар «На захисті вашої мережі», Львів

11 жовтня 2017р. в м. Львів відбувся семінар «На захисті вашої мережі», присвяченій тематиці захисту та безпеки ІТ інфраструктури компаній, яка особливо набула актуальності після атаки вірусом «Petya» інформаційних систем компаній, в результаті чого була заблокована діяльність низки великих державних та комерційних структур. З огляду на це, інтерес до семінару був неабияким, на ньому зібрались представники як комерційних та і державних установ міста та області.

Для участі в семінарі були запрошені представники різних вендорів, які спеціалізуються на рішеннях безпеки: GFI Software, Fortninet, UniView, Nakivo.

Першим з презентацією «GFI: LanGuard – керування обновленнями/ вразливостями/аудит мережі, MailEssentials – захист від спаму і шкідливого ПЗ, EventsManager, EndPointSecurity – контроль пристроїв» виступив  Сергій Карачин, менеджер з розвитку компанії «Бакотек». Наступна доповідь Падія Антона, керівника відділу продажу компанії «IQTrading» стосувалась продукції з відеонагляду:  «UniView – новий амбіційний гравець на ринку IP-відеонагляду в Україні».  Мирослав Міщенко, головний аккаунт менеджер «Фортінет Україна» представив рішення захисту: «Фабрика безпеки Fortinet. Ваша стратегія захисту від кібератак». На завершення виступив Микола Лучков, менеджер з розвитку  компанії «Nakivo»,  розповів про системи захисту інформації: «BackUp віртуальних машин – Nakivo backup & replication»

Після офіційної частини, на неформальному спілкуванні учасники жваво обговорювали наслідки цьогорічних кібер атак та  ділилися особистим досвідом впровадження рішень захисту та бекап систем.

Сподіваємось учасники почерпнули максимум корисної інформації та в подальшому надійно захистять свої мережі та інформаційні системи.