17.05.2012 – семінар «Лабораторія HP – Gen8 під мікроскопом», Львів

17 травня 2012 р., напередодні очікуваного чемпіонату Євро 2012, у Львові компанія «Петерсон Системи» спільно з компанією Нewlett-Packard провели семінар: «Лабораторія HP – Gen8 під мікроскопом».

Він проходив в одному з кращих готелів Львова – «Леополіс». На семінарі зібрались ІТ спеціалісти близько 30 провідних компаній Західної України, серед них представники: ПАТ «Фольксбанк», ПАТ «Галичина», компанія «Берта», кондитерська фабрика «Яричів», ТОВ «Бадер -Україна», ПАТ «Ензим», ТОВ «Росан-Агро», ТОВ «Галицькі контракти», «Львівський холодокомбінат», компанія «ЛК Юкрейн Груп», ДП «Західні енергетичні системи», ТОВ «КомфортБуд», ТОВ «Консенсія Україна» та ін.

Даний семінар був присвячений новій лінійці серверів HP ProLiant Gen8, системам віртуалізації та резервного копіювання, а також мережевим рішенням НР.

Представник компанії «Петерсон Системи» Андрій Новосад зробив детальний огляд серверів HP ProLiant Gen8, додатково з презентацією учасники семінару мали можливість розібрати і роздивитись зсередини сервер нової генерації DL380p Gen8. В другій частині семінару Андрій ознайомив учасників з новою технологією резервного копіювання НР D2D, зробив огляд рішень з віртуалізації серверів та реплікації даних для SMB сегменту. З конкурентними перевагами мережевих рішень НР, новим стратегіями та інноваціями HP Networking знайомив Володимир Букін – представник компанії Нewlett-Packard.

По закінченню офіційної частини змінились декорації – учасників семінару вже гостинно чекали в автентичному затишному ресторані «Mons Pius». Там було багато пива і м’яса, а також теплого і дружнього спілкування.

Ми вдячні усім учасникам, за вашу увагу до семінару, активність та гарний настрій, господарям готелю «Леополіс» та ресторану «Mons Pius» за гостинність.