18.10.2013 – семінар «Персональні ІТ рішення для корпоративного сектору», Львів

18 жовтня 2013 р. у Львові в респектабельному готелі «Леополіс» проходив семінар «Персональні ІТ рішення для корпоративного сектору» , організаторами якого були «Петерсон Системи» та Нewlett-Packard Україна. На ньому зібрались ІТ спеціалісти більше 50-ти провідних компаній Західної України.

Основна тематика семінару стосувалась персональних рішень для бізнесу. Зокрема на першій частині Дмитро Дружинін та Володимир Самборський – представники компанії НР, зробили огляд рішень для робочих місць: продуктової лінійки персональних комп’ютерів та моніторів, а також «тонких» клієнтів НР. Були представлені також професійні інструменти для промислового і графічного дизайну – лінійка НР Workstation.

На другій частині семінару представник компанії «Петерсон Системи» Андрій Новосад зробив детальний огляд систем збереження даних HP 3PAR StoreServ 7000 та HP MSA 2040 SAN, ознайомив учасників з результатами тестування ефективності систем резервного копіювання HP StoreOnce.

По закінченню офіційної частини було пивне частування в львівській Королівській пивоварні. В атмосфері дружнього спілкування учасники мали можливість поділитись особистим досвідом впровадження тих чи інших ІТ рішень. Сподіваємось усі присутні отримали достатньо цінної та корисної інформації для розвитку своєї ІТ системи, а також порцію гарного настрою та позитивних емоцій.