2.10.2012 – семінар «Стратегічні сили HP-2012», Луцьк

2 жовтня 2012р. в м. Луцьку компанії «Петерсон Системи» та Hewlett-Packard Україна провели семінар для ІТ-спеціалістів компаній Волинської та Рівненської областей під назвою «Стратегічні сили НР-2012». Цього разу учасникам семінару була оголошена тотальна мобілізація для проходження навчальної бойової підготовки.

До лав ІТ-армії приєднались представники передових «дивізій» регіону: ТОВ «Волвестгруп», ПАТ «Луцьк Фудз», ТОВ «Еліт», ТОВ «Гербор-Холдінг», АТ «СКФ Україна», ТОВ «Волиньфарм», ТОВ «Золотий Екватор», ТОВ «Модерн Експо», ТОВ «Пакко Холдинг», ТОВ «Свиспан Лімітед», СП «Теріхем Луцьк», Райффайзен банк АВАЛЬ, ТОВ «Кратос» та ін.

Основним місцем базування “військ” став спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті».

Навчально-підготовчу частину в головному штабі провели офіцери компанії «Петерсон Системи»: Новосад Андрій та Трач Ростислав. Вони зробили огляд передових технологічних рішень НР, зокрема ознайомили з артилерією – серверами HP ProLiant Gen8, системами захисту інформації – HP Backup Systems D2D та контролю «космічного простору» – сторедж системами 3PAR для «хмарних» технологій.

По закінченню навчальної частини учасники мали можливість закріпити теорію на практиці, війська виїхали в зону бойових дій – засекречену військову частину неподалік міста Луцьк. Там відбулася командно-штабна гра «Hewlett-Packard Battlefield Paintball». Під час транспортування учасники були поділені на три команди «червоних», «синіх», «жовтих» і обрані їх капітани. Перед командами стояли нелегкі завдання – захопити укріплену фортецю супротивника, визволити заручника з рук терористів, захопити прапор з найменшими втратами. Крім того учасникам довелося показати свої вміння виживати в складних воєнних умовах – розпалювати вогнище, розгадувати ворожі шифровки, розбирати-складати гвинтівки та стріляти по мішені. Після досягнутих цілей і проходження усіх етапів, команди мали пікнік на березі мальовничого озера.

Повернувшись в головний штаб, були підбиті підсумки та усі учасники команд були нагороджені почесними грамотами та нагородами за бойові досягнення.

Колектив компанії «Петерсон Системи» вдячний усім учасникам семінару за партнерство, бажання разом з нами навчатись, працювати та досягати цілей. Сподіваємось, що всі учасники навчальної бойової підготовки отримали багато корисної інформації, море позитивних емоцій, зустрілись з колегами, знайшли нових друзів і просто гарно провели час. І з цими позитивними враженнями ми з ще більшим натхненням продовжуємо працювати для вас.

Особливо хочемо подякувати господарям комплексу «Адреналін Сіті», ведучим та інструкторам з пейнтболу, обслуговуючому персоналу, кухарям за це свято адреналіну.