20.10.2011 семінар «Будуємо ефективну ІТ- систему з НР» , Луцьк

20 жовтня 2011р. в м. Луцьку відбулась довгоочікувана зустріч з ІТ-спеціалістами компаній Волинської та Рівненської областей в рамках семінару «Будуємо ефективну ІТ- систему з НР». Організаторами традиційно виступили відомий вендор – компанія Нewlett-Packard та його партнер – системний інтегратор з досвідом – компанія «Петерсон Системи». Семінар проводився в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті». Обране місце проведення семінару передбачало вибух емоцій та адреналіну, несло з собою дух пригод і гарного настрою, це саме те, що ми хотіли подарувати усім учасникам заходу.

Серед учасників були представники передових компаній регіону: ПАТ «Унікредит Банк», компанія «Нестле Україна» , ТОВ «Волвестгруп», ПАТ «Луцьк Фудз», ТОВ «Еліт», ТОВ «Гербор-Холдінг», ТОВ «Бізнес.Інформ.Консалтинг», АТ «СКФ Україна», ТОВ «Золотий Екватор», АПГ «Пан Курчак», ТОВ «Пакко Холдинг», ПАТ «АЕС Рівнеобленерго», ТОВ «Кромберг енд Шуберт», ТОВ «Свиспан Лімітед» та ін.

Розпочав семінар керівник компанії «Петерсон Системи»- Врублевський Володимир презентувавши учасникам компанію, її сферу діяльності, можливості та конкурентні переваги на ринку інтеграторів. Продовжили виступ Новосад Андрій з доповіддю про уніфіковані мережеві рішення НР та Дудніков Олексій – спеціаліст компанії «Аксофт» з розповіддю про програмні продукти захисту комп’ютерних систем Trend Micro. Після перерви Андрій ознайомив присутніх з сімейством серверів та систем збереження даних НР та технологіями віртуалізації, кластеризації.

По закінченню офіційної частини відбулась спеціально організована квест-гра «Вулицями Адреналін Сіті». Учасники були поділені на три команди «червоних», «синіх» та « зелених» з своїми координаторами та обраними капітанами. Перед командами стояло нелегке завдання пройти 3 етапи, які передбачали справжні чоловічі випробування вогнем, швидкістю та спритністю, а також показати знання у інтелектуальних вікторинах на різноманітну тематику. Із завданнями команди справились на відмінно, кожен учасник команди отримав почесну грамоту за мужність та витривалість проявлених у грі, а капітани повезли додому призові кубки.

Метою семінару було інформування учасників про продукти, рішення та технології компанії НР та програмами антивірусного захисту Trend Micro, але основне мабуть не це. Найголовнішою нашою ціллю було зустрітись з старими та знайти нових друзів, побудувати основу для тісних партнерських стосунків. Думаю цих двох цілей ми досягли, бо ніщо так не зближує людей як спільна праця та відпочинок.

Ми вдячні усім учасникам семінару, господарям комплексу «Адреналін Сіті» за це свято гарного настрою, яке подарувало нам натхнення та наснагу працювати для нашого спільного блага.

Цей день назавжди залишиться на сторінках літопису нашої компанії та в наших серцях.

Відгуки учасників:

“Организация презентации вашей фирмы в городе Луцк прошла на УРА. Лично мне все понравилось, главное у вас дружественный коллектив и подход хороший к организации. Как говорят, как люди работают, так и отдыхают, в реальной жизни так оно и есть! Удачи Вам и процветания!” – Олег Сіткін ( ТОВ ” Еліт”)

Відео: http://vimeo.com/31022702