22.09.2011 семінар «Будуємо ефективну ІТ- систему з НР», Трускавець

Україна посилено готується до чемпіонату з футболу Євро 2012. Для того, щоб відповідати європейським стандартам, готельно-ресторанний бізнес почав активно впроваджувати інноваційно-технологічні рішення, зокрема сучасні інформаційні технології. Саме тому, з ініціативи компанії «Петерсон Системи» та підтримки компанії НР, лідера у сфері ІТ на світовому та вітчизняному ринку, в курортному місті Трускавець в СПА – готелі «Женева» 22 вересня 2011р. відбувся семінар для ІТ персоналу санаторіїв, готелів та інших компаній цього регіону.

Серед учасників: санаторій «Аркадія» (Моршин), санаторій «Пролісок», Міжнародна клініка відновного лікування (Трускавець), санаторій «Карпати», санаторій «Шахтар», ЗАТ «Трускавецькурорт», ТОВ «ТрускавецьІнвест», санаторій Санта-Марія», готель «Леополіс» (Львів), ВАТ « Дрогобицький машинобудівний завод», ТОВ «КарпатСмоли» (Калуш), ПП «Логіка» та інші компанії міст Трускавця, Дрогобича, Стрия, Львова.

Семінар під загальною назвою «Будуємо ефективну ІТ- систему з НР» був присвячений апаратним рішенням НР: мережевому обладнанню, серверам, системам збереження даних, а також програмним продуктам Trend Micro по захисту комп’ютерної мережі.

Розпочався семінар з доповіді представника від компанії НР, спеціаліста по мережевим рішенням – Букіна Володимира. Він ознайомив присутніх з уніфікованими мережевими рішеннями НР, зокрема безпровідниковими WiFi рішеннями для готельних та ресторанних комплексів. Хочемо зазначити, що запропоновані рішення були успішно впровадженні в господарів усього дійства – СПА- готелі «Женева».

Після невеликої перерви Андрій Новосад, ІТ- архітектор компанії «Петерсон Системи», зробив огляд серверів НР ProLiant лінійки ML, DL, 100,300,500-х серії та систем збереження даних P2000 G3. Після доповіді Андрій провів демонстрацію блейд-сервера, сервера початкового рівня Micro Server, точки доступу HP ProCurve MSM410 та Тонкого клієнта t5550.

На завершення інформаційної частини семінару Олексій Дудніков, спеціаліст компанії «Аксофт», провів презентацію програмних продуктів Trend Micro – компанії, що спеціалізується на системах безпеки і займає лідируючі позиції серед розробників антивірусного захисту. Олексій розповів про сімейство антивірусного програмного забезпечення WorryFree, а також можливості програми по захисту віртуальних машин в середовищі VMware.

По закінченню офіційної частини між учасниками семінару відбувся турнір з боулінгу та нагородженням його переможців. Третє місце посів керівник компанії «Петерсон Системи» – Врублевський Володимир, з невеликим відривом друге місце здобув Кондаревич Віктор з компанії «ТрускавецьІнвест». Переможцем турніру та володарем головного призу став представник «Техносвіт» – Мельник Володимир.

Весь багаж корисної інформації, яку привезли з собою організатори семінару, гостинність персоналу « Женева», дружня і весела атмосфера, нові знайомства, неформальне спілкування – все це створило справжнє свято для учасників семінару.