30 жовтня 2007р. семінар “Новинки НР для корпоративного сектору”, Львів

30 жовтня 2007р. в популярному серед львів’ян та колоритному Хмільному Домі Роберта Домса проходив семінар “Новинки НР для корпоративного сектору”, який організувала компанія “Peterson Systems” спільно з представництвом Hewlett-Packard в Україні.

На семінарі зібралися ІТ-керівники та спеціалісти найбільших компаній Західної України, серед яких ТОВ “Львівхолод”, АТ НПК Галичина, ТзОВ “Берта плюс”, ВАТ “Миколаївцемент”, ЗАТ “Галичина”, ЗАТ “Львівський жиркомбінат”, ЗАТ “Єврокар”, МН “Дружба” філія ВАТ “Укртранснафта”, ДП “Аделіна Оптіс”, ВАТ “Електрон Банк”, ТОВ “Кроно Україна”, ТзОВ “Яблуневий Дар”, ТзОВ “Галавтосвіт”та ін.

Перша частина семінару була присвячена лінії серверів НР 300-тої та 500-тої серій, блейд-системам та кластерним рішенням.

В перерві учасники семінару мали нагоду побувати у Першому в Україні Музеї пивоваріння, де ознайомились з історією започаткування пивоваріння в світі та розвитку цього ремесла у Львові.

На другій частині семінару Євчук Ігор- представник НР провів огляд Тонких клієнтів, Фільцев Микола – представник компанії SysElegance та Новосад Андрій- ІТ-спеціаліст компанії “Peterson Systems” ознайомили учасників з технологіями термінального доступу.

На завершення семінару – презентація компанії “Peterson Systems” та урочисте нагородження клієнтів цінними подарунками (ноутбуками та кишеньковими ПК HP) в наступних номінаціях:

  1. “Найкращий результат на базі обладнання НР”- ВАТ “Електрон Банк” (Львів)

  2. “Найцікавіший проект”- ДП “Аделіна Оптіс” (Київ). Проект по Контакт-Центру в м. Львів

  3. ” Найстрімкіший старт” – Мережа аптек “3і” (Львів)

Після закінчення семінару було справжнє свято Львівського пива. Учасники мали можливість в неофіційній атмосфері познайомитись один з одним, поділитися досвідом в сфері інтеграції та адміністрування ІТ-систем, і просто поспілкуватися за гальбою смачного Львівського пива.

Компанія “Peterson Systems” не просто продає обладнання, а пропонує технологічне рішення, саме з цією метою такі семінари для ІТ-менеджерів проводяться нею систематично.