IV Партнерська конференція – 2011

4-6 лютого 2011 року в гірськолижному курорті Буковель ( Івано-Франківська обл.) відбулася чергова IV Партнерська конференція. Організаторами конференції традиційно виступили компанія «Петерсон Системи» та Представництво НР в Україні.
На конференцію приїхали  представники компаній Західного регіону України: компанія «Ляфарж», Мережа аптек «Зі», ТОВ «Берта СВ», ТОВ «Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн», ТОВ «Діскавері Бурове Обладнання Україна», ТОВ «Гербор-Холдинг», ПАТ «Фольксбанк», ЗАТ «Галичина», ТОВ «Свитязь», ТОВ « Трускавець-Інвест» та ін.
Насиченим було інформативне наповнення конференції: Новосад Андрій, консультант з впровадження ІТ проектів компанії «Петерсон Системи», провів презентацію нових серверів НР ProLiant 7 генерації та HP ProLiant MicroServer, термінальних рішень теперішнього та майбутнього, віртуалізації робочих місць та віддаленого доступу до 3D аплікацій. Згадали і про системи збереження даних: NAS системи збереження даних X1000, X3000 та системи збереження даних P2000 G3, P4000 G2.
В час дозвілля учасники конференції мали можливість покататись на лижах, оглянути місцеві краєвиди, насолодитись місцевим колоритом і просто гарно відпочити.