IX Партнерська конференція – 2016

11-14 лютого 2016р. в гірськолижному курорті Деменівська Долина, Низькі Татри, Словаччина відбулася IX Партнерська конференція, яку традиційно організовує компанія «Петерсон Системи» за сприяння компанії Hewlett-Packard Enterprise.

Для учасників конференція була приготовлена дуже насичена програма. Кожного ранку проходили короткі семінари та круглі столи обговорення, на яких наші технічні консультанти Новосад Андрій та Трач Ростислав знайомили присутніх з новинками в продуктових рішеннях компанії HPE,  а також кожен з учасників мав нагоду поділитись своїми знаннями та досвідом в процесі впровадження того чи іншого рішення.

Після обіду учасники мали можливість випробувати лижні траси Деменівської долини, Ліптовського Мікулаша та Ясни. Будучи в Ліптовському Мікулаші у нас була можливість відпочити в аквапарку «Татратраландія», де нас чекали різні  водні атракціон та розваги.

Останній день конференції  був присвячений екскурсіям по цікавим місцям, а саме учасники відвідали Дем’яновську печеру Свободи, де ми побачили унікальні мінералогічні утворення, підземна річка Дем’яновка, карстові басейни і типові сформовані річкою коридори, русла на стелі печери;  старовинне місто Левоча, розташоване на сході Спішського регіону, що вважається справжнім культурно-історичним скарбом серед словацьких міст, а також  місто Кошице,   де розташовано безліч унікальних архітектурних пам’яток та один з найкрасивіших готичних соборів світу – Собор Св. Елизавети.

Всі учасники  повернулись в Україну з багажем корисної інформації та  позитивних емоцій від відпочинку та цікавих екскурсій.