12.09.2007 відкриття комп’ютерного класу в НУ “Львівська політехніка”

12 вересня 2007р. відбулося офіційне відкриття комп’ютерного класу в НУ “Львівська політехніка” в рамках соціальної програми “Graduate Entrepreneurship Training through IT” (GET-IT) ініційованої компанією Hewlett- Packard.

Програма GET-IT покликана допомогти як працюючим фахівцям, так і безробітним отримати поглибленні знання та навички в ІТ-сфері. Після цієї урочистої події відбулася прес-конференції, присвячена цій події, в якій приймали участь генеральний директор НР в країнах СНД -Хілмар Лоренц, голова представництва НР в Україні – Сергій Савенко, ректор НУ “Львівська політехніка” – Юрій Бобало, зав. кафедрою ІВТ- Богдан Стадник та доцент кафедри ІВТ- Сергій Прохоренко.

Технічною реалізацією цього проекту та налаштуванням комп’ютерного обладнання займалась компанія “Петерсон Системи” – один з провідних партнерів Hewlett-Packard у Львові. Слід зазначити, що НУ “Львівська політехніка” на сьогоднішній день є першим навчальним закладом в Україні, яку компанія НР обрала під реалізацію цієї програми. Тішить той факт що всесвітньовідомі бренди, як Hewlett – Packard, готові інвестувати в людський ресурс України, підвищуючи рівень знань в сфері сучасних інформаційних технологій.