VII Партнерська конференція – 2014

13-16 лютого 2014 року за підтримки Представництва НР в Україні відбулася VII Партнерська конференція. Традиційно ця конференція поєднується з подорожжю, пригодами, спортом. Цього разу нам закортіло побачити красу європейських Карпатських гір Словаччини – Високі та Низькі Татри. Розташувались ми в гірськолижному курорті Високих Татр – Штребське плесо, на березі мальовничого однойменного гірського озера.

На Конференцію з’їхались представники компаній Західної та Центральної України: «Берта СВ», «VS Bank», «Аделіна Оптісс», «СКФ-Україна», «АМАКО Україна», «Леотекс», «Кроно-Україна», «ДЕЙ-СОН», «Вет Аутомотив Україне», «Гербор Холдинг», Український католицький університет та ін.

Під час інформаційної частини конференції з презентаціями виступали Андрій Новосад, ІТ архітектор «Петерсон Системи», з темою «Приклади комплексних рішень на базі серверів, систем збереження даних та мережевого обладнання Hewlett-Packard», а також Ростислав Трач, технічний спеціаліст «Петерсон Системи», представив до уваги тему «Мережеві рішення НР Networking 2014». Крім доповідей лекторів, в учасників була можливість поділитись власним досвідом впровадження ІТ проектів. В результаті жвавого обговорення технічних та проектних питань, кожен з учасників міг почерпнути багато корисної та практичної інформації.

Не менш насиченою була програма самого відпочинку. Учасники конференції випробували більшість гірських спусків майже усіх відомих гірськолижних курортів словацьких Татр –Штребського Плесо, Татранська Ломніца, Ясна; відвідали один із найбільших у Центральній Європі аквапарк – Татраландія; скуштували кулінарні шедеври автентичних ресторанів-колиб Словаччини, насолоджувались народною музикою та фольклором. По дорозі назад під час екскурсії-прогулянки по місту Кошице, у всіх була можливість ознайомитись з культурою та побутом словаків, оцінити архітектуру спадщину міста.

Учасники конференції повертались додому наповненими незабутніми враженнями та спогадами про зимовий відпочинок в Словацьких Татрах. Очікуємо на чергову конференцію та продовження пригод.