VIII Партнерська конференція -2015

16-18 лютого 2015 року відбулася VIII Партнерська конференція, яку традиційно компанія “Петерсон Системи» за сприяння Представництва НР в Україні проводить на відомих гірськолижних курортах. Цього року ми завітали  мальовничі українські Карпати в гірськолижний комплекс Плай (Сколівський р-н, Львівська обл.). Серед учасників конференції відомі компанії Західної та Центральної України, які вже стали для нас не просто постійними партнерами, а й  справжніми друзями. Разом ми реалізовуємо цікаві, часом складні проекти, набуваємо досвід і знання.

Зазвичай такі партнерські конференції є надзвичайно насиченими як інформацією, так і відпочинком.

Технічні консультанти нашої компанії виступили з презентаціями нових продуктів компанії НР. Зокрема, ІТ архітектор «Петерсон Системи» Новосад Андрій зробив огляд нового покоління серверів HP ProLiant Gen 9 та оновленого функціоналу Систем збереження даних MSA 2040, 3PAR та StoreVirtual, також  менеджер по мережах Трач Ростислав презентував оновлений портфель мережевих продуктів НР.

Всі учасники мали можливість поділитись власним досвідом в реалізації ІТ проектів та підвести підсумок співпраці за 2014 рік та окреслити плани на 2015р.

Насиченою була також розважальна програма: катання на лижах, піші прогулянки, боулінг-турнір, відпочинок в СПА-центрі та спільні вечері в  ресторанах комплексу. Гарно і весело проведений час надихнув на подальшу роботу та співпрацю.