X Партнерська конференція – 2017

8-13 лютого 2017р. відбулася Х Партнерська конференція, яка ось уже другий рік поспіль проходила на  гірськолижних курортах Словаччини, цього разу зупинились в містечку Татранська Ломниця.

Інформаційна частина конференції була присвячена продукції НРЕ, а саме серверні рішення, сторедж системи та безпровідні мережі HPE Aruba. Наші технічні спеціалісти Новосад Андрій та Трач Ростислав під час круглих столів надавали вичерпну технічну консультацію та рекомендації  щодо реалізації ІТ проектів на базі  корпоративних рішень НРЕ.

Вдало організована програма дала можливість учасникам відпочити по максимуму: катання на лижах на трасах Татранської Ломниці та Ясни; піші прогулянки по околицям бази відпочинку; частування в колоритних місцевих колибах з національною словацькою кухнею; плавання в басейнах з термальною та морською водами, а також всілякі розваги в аквапарку «Татраландія»; ознайомча екскурсія по місту Кежмарок – вільне королівське місто, яке з давніх часів був центром освіти Спішського регіону, а зараз центр туризму, а також місту Пряшів.