XI Партнерська конференція – 2018

27.02– 4.03 2018р. в м. Попрад, Словаччина проходила XI Партнерська конференція, яку традиційно проводять компанія «Петерсон Системи» та Представництво HPE в Україні.

Цього року родзинкою конференції була поїздка в Прагу, де учасники конференції мали ексклюзивну можливість  не тільки прогулятись мальовничим вулицями Праги, а й побувати на фабриці НРЕ в Чехії, в якому нас радо зустріли представники, розповіли про історію фабрики, та провели невеликий тур по виробничим приміщенням.

З Праги ми вирушили в Словаччину, в місто Попрад, де в наступні дні проходила наша конференція. Зазвичай перша половина дня була присвячена семінарам та круглим столам.

ІТ консультантами «Петерсон Системи» були підготовлені наступні презентації:

  • HPE Gen10 сервери та їх технологічні особливості;
  • HPE Aruba Wireless and Wired Solution;
  • HPE Nimble Storage – флеш-масив з прогнозованою аналітикою. HPE Hyper Converged 380 – сервери, сторедж та віртуалізація в одній системі
  • Організація Backup на базі систем збереження даних HPE StoreOnce

Доволі активним було дозвілля учасників конференції: катання на лижах на трасах курортних містечок Татранська Ломниця та Ясна, відпочинок в аквапарку, кулінарні тури по автентичних колибах з частуванням національних страв.

Все це створило незабутню атмосферу дружнього відпочинку та свята.