Львівська залізниця, ДТГО

Регіональна філія «Львівська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» — підприємство, регіональна філія у складі ПАТ «Укрзалізниця», що обслуговує залізниці західної частини України: Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей. Львівська залізнична магістраль — найстаріша в Україні. Перший потяг прибув до Львова 4 листопада 1861 року з Відня.

За час багаторічної співпраці з Львівською державною залізницею була поставлена значна кількість серверного обладнання HP під різноманітні задачі. Одним з найцікавіших став проект впровадження термінального кластеру для роботи понад 150 термінальних користувачів. На даний момент кластер складається з трьох вузлів (nodes) HP ProLiant DL360 G5, що дозволяє забезпечити безперервну роботу персоналу при відмові будь-якого з вузлів. Система спроектована таким чином, що дані користувачів в реальному часі реплікуються між серверами, що виключає можливість втрати даних. Кластер здійснює автоматичне балансування термінальних сесій по двох критеріях – кількість вільної оперативної пам’яті та середній рівень завантаженості процесорів. Це дозволяє використовувати ресурси усіх серверів більш раціонально та спрощує подальше обслуговування.

“Інформаційно-обчислювальний центр Львівської залізниці співпрацює з багатьма компаніями в області інформаційних технологій. Одним з провідних наших партнерів є компанія “Петерсон Системи”, з якою протягом багатьох років складались плідні ділові стосунки.

Для розвитку автоматизованої системи керування вантажними перевезеннями, задач бухгалтерського обліку та інших важливих для нашої діяльності задач, компанія здійснила постачання значної кількості серверного обладнання. Однією з основних вимог до технічних засобів для наших автоматизованих систем є підтримка високої степені готовності комплексів, що успішно забезпечує компанія “Петерсон Системи” завдяки високій кваліфікації спеціалістів та швидкій реакції на наші запити. Це стало визначальним фактором для нашої подальшої співпраці.

Компанією був здійснений проект по впровадженню термінального кластеру для роботи понад 100 термінальних користувачів. Запропоноване компанією рішення дозволило отримати високоефективний надійний кластерний комплекс.

Хочемо відзначити чітке дотримання всіх договірних зобов’язань, високий професійний рівень фахівців, увагу і взаємне розуміння, вчасне вирішення проблем. Все це дозволяє нам рекомендувати компанію “Петерсон Системи” як надійного партнера для вирішення будь-яких задач в галузі інформаційних технологій ” – головний інженер ВП ІОЦ ДТГО “Львівська залізниця”, Прокопів О.П.