Мережеві рішення (Network)

Мережева інфраструктура – це сукупність обладнання та програмного забезпечення, що формує середовище процесу передачі даних та забезпечує функціонування усіх необхідних бізнес-додатків і сервісів. Вона повинна забезпечувати передачу будь-якого виду трафіку – дані, голос, відео, але з різними пріоритетами та якістю. Правильна її реалізація є надійним фундаментом для ефективної та безпечної роботи з інформацією і різного роду програмними продуктами як в середині, так і ззовні периметру корпорації , незалежно від її масштабу розвитку і роду діяльності.

Саме тому одним з головних напрямків діяльності нашої компанії є надання послуг та розробка проектів по побудові та оптимізації мережевої ІТ інфраструктури та корпоративної мережі. Наша компанія розробляє та проводить експертизу в області забезпечення інформаційної безпеки, пропонує рішення для моніторингу та управління всією інфраструктурою підприємства.

Ми маємо великий досвід в розробці, плануванні, розгортанні, налаштуванні та впровадженні як безпровідних мереж корпоративного рівня так і мережевої інфраструктури у класичній схемі побудови на продуктах та інноваційних рішеннях таких компаній як HPE-Aruba, Cisco Systems, Juniper Network, Extreme Networks,Fortinet, CheckPoint, PaloAlto.

Ми готові надати нашим замовникам розширену експертизу по вирішенні тих чи інших питань пов’язаних з розробкою чи модернізацією ІТ інфраструктури, персональний підхід до кожного з замовників, щоб приділити максимальну увагу у плануванні та інтеграції нових рішень в існуючі системи, забезпечуючи тим самим мінімальний час простою або виключаючи повністю downtime критично важливих бізнес процесів.