9.04.2008р – ProLiant Beer Party

 9 квітня 2008р. в Хмільному Домі Роберта Домса проходило ІІ ProLiant Beer Party. Такі зустрічі проходитимуть в рік щонайменше тричі. Даний семінар був присвячений лінії серверів НР 300-тої та 500-тої серій, блейд-системам, кластерним рішенням та термінальним технологіям від НР.

На семінарі зібралися ІТ-керівники та спеціалісти найбільших компаній Західної України, серед яких ВАТ “Концерн Хлібпром”, ТзОВ “Берта плюс”, ЗАТ “Галичина”, ЗАТ “Львівський жиркомбінат”, СП “Галка”, ЗАТ “Весна-Захід”, ДП “Аделіна Оптіс”, ВАТ “Електрон Банк”, , ТРК “Львівська хвиля”, ПП “Азов-Галичина”, ВАТ “Комфортбуд”, компанія «Ай Ді Ем Україна», ТОВ “ЛК Юкрейн Груп”, ВАТ “Львівська пивоварня” та ін.

На першій частині семінару Сергієв Сергій – представник від НР провів огляд серверів НР та блейд-систем, в другій частині Новосад Андрій – ІТ-спеціаліст компанії “Peterson Systems” ознайомив учасників з кластерами та технологіями термінального доступу.

Після закінчення семінару – частування  Львівського пива. Учасники мали можливість в дружній невимушеній атмосфері поспілкуватись між собою, поділитися досвідом в сфері інтеграції та управління  ІТ-систем.