Nakivo

NAKIVO, Inc. – американська корпорація, розробник рішень для резервного копіювання, захисту від програм-вимагачів та післяаварійного відновлення даних для віртуальних , фізичних, хмарних та SaaS середовищ.

NAKIVO Backup & Replication пропонує повний набір функцій захисту даних для віртуалізованих середовищ, включаючи резервне копіювання та реплікацію локального та поза межами VM, підтримку живих програм та баз даних, моментальне гранульоване відновлення, прискорення мережі, глобальна дедуплікація даних, веб-інтерфейс, шифрування AES-256, розширені звіти та підтримка в хмарі. Програма Cloud Provider NAKIVO дозволила постачальникам хмарних чи хостингових послуг надавати послуги VM Backup-as-a-Service (BaaS), реплікації як служби (RaaS) та аварійного відновлення як служби (DRaaS). Рішення NAKIVO працюють у середовищах VMware, Hyper-V та AWS EC2. 

Понад 19000 клієнтів в 158 країнах довіряють Nakivo захист своїх даних, включаюмчи такі відомі компанії як Coca-Cola, Honda, Siemens, Cisco та SpaceX.

Детальніше: https://www.nakivo.com/