fbpx

Послуги та рішення

Хмарні сервіси Хмарні сервіси

Тенденції розвитку ринку IT однозначно свідчать, що хмарні технології  та послуги стрімко набирають оберти. Найвідоміші гравці на сучасному ринку хмарних послуг, такі як Microsoft, Google, Amazon, Oracle та інші, пропонують дуже велику різноманітність хмарних сервісів. Найпопулярнішим хмарним рішенням є організація резервного копіювання та відновлення даних, чи то фізичні, віртуальні, чи хмарні сервери, бази даних або […]

Детальніше
Програмна продукція  (Software) Програмна продукція (Software)

Наша компанія пропонує послуги з аудиту та підбору програмних продуктів відомих світових розробників під різноманітні задачі.

Детальніше
Системи збереження даних (Storage) Системи збереження даних (Storage)

Компанія Петерсон Системи пропонує проектування та реалізацію комплексних рішень на базі систем збереження даних різноманітного класу та складності.

Детальніше
Сервери (Server) Сервери (Server)

Компанія Петерсон Системи пропонує підбір реалізацію комплексних рішень на базі серверів провідних світових виробників

Детальніше
Резервне копіювання (Back-up) Резервне копіювання (Back-up)

Однозначно, що питання безпеки даних і стає основним завданням ІТ-служб будь-якої компанії. Адже по статистиці: 90% компаній, які втрачають свої ЦОД більше ніж на 10 днів, протягом року БАНКРОТУЮТЬ. 75% не мають рішень для аварійного відновлення. 34% компаній не тестують створені резервні копії. І тут виникає питання: а чи робите Ви бекапи? І чи робите […]

Детальніше
“Персональні комп’ютери та периферія (PSG)” “Персональні комп’ютери та периферія (PSG)”

Наша компанія пропонує кваліфікований підбір ваших робочих інструментів, а саме персональних комп’ютерів, ноутбуків, моніторів, принтерів, мишки та клавіатури, а також різноманітних аксесуарів.

Детальніше
Мережеві рішення (Network) Мережеві рішення (Network)

Одним з головних напрямків діяльності нашої компанії є надання послуг та розробка проектів по побудові та оптимізації мережевої ІТ інфраструктури та корпоративної мережі.

Детальніше
Блоки пезперебійного живлення (UPS) Блоки пезперебійного живлення (UPS)

Для захисту вашої техніки від всіх основних проблем в мережі та забезпечення безперебійним постачанням електроенергії не обійтися без пристроїв/джерел безперебійного живлення (Uninterruptible Power Supply -UPS), які по архітектурі поділяють на: офлайнові, лінійно-інтерактивні і подвійного перетворення/on-line.

Детальніше
До гори
Зворотній зв'язок