Berta

БЕРТА груп працює на ринку дистрибуційних послуг України і є лідером серед українських дистриб’юторів продуктів харчування.  З даною компанією ми почали співпрацю в 2006 році і до цього часу продовжуються наші тісні партнерські стосунки в сфері ІТ.

“За час нашої співпраці ми докорінно перебудували серверну інфраструктуру на базі обладнання НР,  тим самим  значно  підвищили якість забезпечення бізнес-процесів. Спеціалісти компанії “Петерсон Системи” надали нам професійні  консультації в виборі обладнання, конфігуруванні та впровадженні відмовостійкого кластера, що включає сервери, системи зберігання даних та мережевого обладнання, на базі яких в нас побудовані основні сервіси IT-інфраструктури.

Завдячуючи компанії “Петерсон Системи”, ми перевели деякі філії на термінальний режим з використанням тонких клієнтів HP, що збільшило нашу мобільність та зменшило затрати на обслуговування. Вважаємо за необхідне відмітити високу кваліфікацію спеціалістів компанії “Петерсон Системи”, належне виконання домовленостей, вчасні поставки обладнання, а також своєчасну та якісну допомогу в складних ситуаціях, які траплялися на протязі експлуатації обладнання.

Виходячи з вище сказаного, рекомендуємо компанію “Петерсон Системи” як надійного партнера в галузі IT” – директор “Берта Сервіс” Чорнобай М.Р.