Jabil Circuit Ukraine Limited

Jabil Circuit — американська компанія, яка надає послуги з виробництва електроніки. Вона розробляє і виготовляє електричні монтажні плати для найбільших OEMs в широкому колі галузей, зокрема у виробництві автомобілів, ЕОМ, споживчих товарів, мережевого обладнання, периферійних пристроїв, медичній галузі та сфері телекомунікацій. Компанія має 90 заводів у 23 країнах світу, зокрема і в Україні.

«ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед” співпрацює з компанією ” Петерсон Системи” вже більше 10-ти років. За час нашої співпраці, було виконано ряд замовлень та надано кваліфікований сервіс на високому рівні.

“Петерсон Системи” стала єдиною компаніє, яка змогла надати нам сервіс по обслуговуванню серверного обладнання з відновленням його роботи в максимально короткий час – 6 годин, при відстані між локаціями компаній – 300км.

В результаті співпраці спеціалістами “Петерсон Системи” було впроваджено HP Blade System, EMC Storage, HP Tape Library, довготривалі контракти по обслуговуванню серверних систем. Ми неодноразово отримували швидкі поради, консультації та допомогу при виборі конфігурацій та закупівлі серверного обладнання.

Зі свого боку, рекомендуємо компанію “Петерсон Системи” як кваліфікованих спеціалістів та ділових партнерів, які допоможуть швидко та ефективно допомогти у вирішенні поставлених цілей або питань у сфері серверного та комп’ютерного обладнання», – Квас Олег, керівник відділу ІТ