Mondi Bags Ukraine

Компанія з іноземними інвестиціями ТОВ “Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн”, що входить в корпорацію Mondi Group, активно розвивається в IT сфері.
За весь час співпраці було реалізовано декілька проектів по покращенню роботи серверної інфраструктури: встановлений сервер баз даних з загальною продуктивністю – 200 тис. транзакція за год (MSSQL); організоване резервне копіювання серверів баз даних та файлового доступу за допомогою HP StorageWorks DAT 72×10 Tape Autoloader та програмного пакету HP Data Protector Express; встановлене рішення захисту мережі та фільтрації Інтернет контенту на базі шлюза FortiGate-100A.

“До вибору партнера по провадженню ІТ рішень наша компанія підходила дуже скрупульозно, ми шукали компанію, яка б не тільки за вигідними умовами постачала комп’ютерне обладнання, а й могла на професійному рівні пропонувати рішення з максимальним технічним та економічним ефектом. Наш вибір зупинився на системному інтеграторі – компанії «Петерсон Системи»

В результаті нашої співпраці вдалося вирішити ряд завдань. Спеціалісти компанії розробили та реалізували  проект для покращення роботи серверної інфраструктури, внаслідок чого досягли кращої продуктивності сервера баз даних та забезпечили резервне копіювання серверів. Вдалим було також впровадження компанією рішення по захисту мережі на базі шлюза FortiGate.

Висока кваліфікація, багатий досвід, прогресивність та системний підхід спеціалістів компанії дозволяє нам вирішувати швидко і оперативно наші задачі. Компанію «Петерсон Системи» ми по праву вважаємо лідером  у сфері впровадження ІТ рішень в Західній Україні” – адміністратор системи інформаційних мереж, Пашко О.Є.