SKF

ПАТ «СКФ Україна» входить в корпорацію SKF, є єдиним в Україні виробником роликових конічних підшипників та компонентів до них. На сьогодні підприємство постачає підшипники в країни СНД та Європи, а також в країни Азії та Америки.

“ПАТ “СКФ Україна” (SKF Ukraine) м. Луцьк  працює з ТзОВ “Петерсон Системи” м. Львів з 2011 року. За цей час  компанія кардинально обновила парк комп’ютерної техніки, серверів та здійснила планову заміну мережевого обладнання компанії НР на більш продуктивне.

Основною технікою для ІТ структури нашої компанії є техніка виробництва Нewlett-Рackard, а саме – робочі станції, ноутбуки, сервери, мережеве обладнання. Не дивлячись на наші особливі вимоги до моделей обладнання ТзОВ “Петерсон Системи” завжди оперативно і вчасно забезпечувала поставки.

За час співпраці з ТзОВ “Петерсон Системи” нами було замінено більше 200 робочих станцій на базі Core i5, 30 ноутбуків ElitteBook 8440p(8460p, 8470p), розгорнуто 2 потужних сервери HP ProLiant ML350p Gen8, замінено більше 20-ти комутаторів на більш продуктивні і сучасні. Було проведено закупку програмного забезпечення компаній Microsoft (серверні ОС, користувацькі ОС та офісне програмне забезпечення) та VMware. Встановлено та введено в роботу джерело безперебійного живлення “LP 8-11” компанії General Electric. Розгорнуто 2 віртуальних сервери на базі програмного забезпечення ESXi 5.1.0 компанії VMware, а також розпочата процедура переводу серверів в віртуальне середовище. Розпочатий проект по переходу на продуктивні друкуючі пристрої компанії НР, а саме HP LJ M4555 MFP.

Окремо хочу відмітити постійну консультаційну підтримку яку надавали працівники ТзОВ “Перетсон Системи” на протязі всього часу співпраці.

Наша подальша співпраця з ТзОВ “Перетсон Системи” свідчить про те, що їхні послуги повністю відповідають нашим потребам.” –  Тетерук Т.А., начальник ВІС