ПАТ “Єврокар” (ŠKODA)

ПАТ «Єврокар» — офіційний виробник автомобілів марок VW Group в Україні, що входить до групи компаній «Атолл Холдінг». Є одним з найбільших виробників легкових автомобілів в Україні

Наша співпраця з автомобілебудівним заводом “Єврокар” розпочалась з впровадження тонких клієнтів, які планувалось використовувати для плавного переходу комп’ютерного парку на роботу в термінальному режимі. Дана компанія є першою, яка розпочала впроваджувати рішення на базі тонких клієнтів і на даному етапі їх нараховується більше 70 одиниць. В подальшому у замовника виникла потреба в централізованому збереженні та управлінні даними. Нашою компанією була запропонована система збереження даних на базі технології iSCSI – HP StorageWorks 1510i Modular Smart Array. В результаті замовник отримав наступні переваги

  • Консолідація даних в єдиний пул, що спрощує подальший розподіл та управління;
  • Можливість динамічного розгортання доступу за допомогою звичайної локальної мережі;
  • Підвищений рівень надійності дискової системи в порівнянні з локальним розміщенням даних;
  • Можливість подальшого масштабування системи з розрахунку на перспективу.

«Петерсон Системи» допомогли нам вирішити проблему з утриманням численного комп’ютерного парку, шляхом поступового переводу його в режим термінальної роботи, через впровадження тонких клієнтів HP. Також для вирішення питань зберігання значного масиву даних, ця компанія запропонувала нам використовувати більш стабільну та швидкодійну систему HP StorageWorks, якою ми залишились дуже задоволені.

Також хотілося б відзначити безвідмовність та професіоналізм ІТ спеціалістів компанії, без допомоги яких нам було б важко розібратися з поточними проблемами, які виникали під час впровадження нового для нас обладнання.

Отже, протягом всього періоду співпраці, компанія “Петерсон Системи” показала себе як надійний, досвідчений та кваліфікований партнер у галузі ІТ-технологій. Ми впевнено рекомендуємо цю компанію як хорошого ділового партнера, який завжди надасть цінні пропозиції та допоможе з їх втіленням.” – начальник відділу ІТ, Юсін В.В.