VSbank

«VS Bank» (ВіЕс Банк) — український банк з головним офісом у Львові один з перших комерційних банків. Заснований в 1991 році під назвою «Електронбанк», у 2008 році був перейменований у «Фольксбанк», а в 2013 р. – «ВіЕс Банк». У грудні 2017 року “ВіЕс Банк” змінив акціонера та ввійшов у групу “ТАС”.

“З компанією «Петерсон Системи» наш банк почав працювати з 1999 року, але бурхливого розвитку співпраця набула в 2003 році, коли компанією було впроваджене  серверне обладнання. В 2007 році «Петерсон Системи» перемогла тендер на закупівлю персональних комп’ютерів, а в 2008-му на поставку та інтеграцію HP BladeSystem c7000. Протягом останніх років компанія впровадила ряд інших інфраструктурних рішень, зокрема: стрічкові бібліотеки HP StorageWorks MSL2024 Tape Libraries; рішення централізованого збереження даних HP StorageWorks 4400 Enterprise Virtual Array; сформована єдина оптична та резервована мережа зберігання даних SAN з використанням комутаторів HP StorageWorks 8/24 SAN Switch та HP Brocade 4/24 SAN Blade Switch; встановлена система безперервного живлення для серверної кімнати в режимі паралельної роботи на базі блоків General Electric. У 2011 році за допомогою компанії, банк реалізував проект створення DRS на основі HP BladeSystem c7000, дискових масивів HP P2000 та стрічкових бібліотек.

Протягом всього періоду співпраці в нас склалися позитивні ділові відносини. Цьому посприяли професіоналізм та значний практичний досвід ІТ – спеціалістів, системний підхід до розробки та  реалізації ІТ – проектів. Завдяки співпраці з цією компанією нам вдалося вдосконалити та автоматизувати  інформаційну інфраструктуру банку. Постачання обладнання відбувалось чітко у встановлені терміни, всі умови договорів виконувались належним чином. Оперативною була технічна підтримка та надання необхідних консультацій. По необхідності, ми завжди вчасно одержуємо цінні рекомендації спеціалістів компанії, що дозволяє нам впевнено і безаварійно користуватися складною апаратурою.

З огляду на багаторічний досвід співпраці, ми рекомендуємо компанію «Петерсон Системи» як надійного постачальника та інтегратора в ІТ – сфері.” – начальник управління ІТ, Бута В.М.