HP удосконалює BladeSystem

На минулій партнерській конференції, яка проходила в середині лютого в Лас-Вегасі, компанія HP представила нове шасі для блейд-серверів HP BladeSystem c-Class.

Нагадаємо, що перше покоління цієї системи вийшло ще в 2006 р., але за минулі роки серверна індустрія перейшла на використання нових мережевих технологій, що забезпечують високу пропускну спроможність і швидкість обігу до систем зберігання, необхідну для масового впровадження віртуалізації, яке вимагає забезпечити можливість швидкої міграції віртуальних машин між фізичними серверами і високу продуктивність при роботі з загальними дисками. За даними компанії, нове шасі HP BladeSystem c7000 Platinum забезпечує збільшення швидкості передачі даних до 40% в порівнянні з класичним HP BladeSystem c7000 і дворазове збільшення швидкості обміну даними з підсистемою зберігання. Воно підтримує такі новітні високошвидкісні мережеві технології, як 56Gb FDR InfiniBand і 40Gb Ethernet, а також 16Gb Fibre Channel. Крім того, для нього спільно з відомим виробником обладнання InfiniBand підприємством Mellanox розроблений виконаний у форматі лез новий Ethernet-комутатор SX1018 з 40-гігабітними підключеннями downlink для кожного блейд-сервера. Як стверджує компанія, застосування 40-гигабитного інтерфейсу скорочує до мінімуму затримки при передачі даних між портами комутатора, який працює в чотири рази швидше за свого попередника.

Також у Лас-Вегасі була представлена ​​нова робоча станція HP Proliant WS460c Gen8 в конструктиві лез HP BladeSystem, призначена для роботи з тривимірною графікою і підтримуюча установку до восьми спеціалізованих графічних процесорів (GPU).

У США нове шасі і робоча станція HP BladeSystem коштують близько 5000 дол

Партнерам HP були представлені і нові системи зберігання, розроблені на апаратній платформі стоечних моделей її серверів HP Proliant Gen8. Система HP StoreVirtual Storage з сімейства LeftHand, призначена для побудови мереж зберігання на базі iSCSI, вдвічі перевершує свою попередницю HP P4000 по продуктивності і щільності розміщення ємності. Її початкова конфігурація в США коштує 43 тис. дол HP StoreSystem комбінує в одній системі дисковий масив середнього класу HP 3PAR StoreServ Storage з програмним рішенням для резервного копіювання із застосуванням дедуплікаціі HP StoreOnce Backup і повністю готова до розгортання у замовників.

Джерело інформації: http://www.pcweek.ua/themes/detail.php?ID=141835