Nakivo Backup & Replication v10.4

Резервне копіювання

За допомогою NAKIVO Backup & Replication можна надійно захистити свої віртуальні, фізичні, хмарні середовища і середовища SaaS, забезпечити узгодженість даних додатків, підвищити продуктивність резервного копіювання та зменшити розмір резервних копій.

Резервне копіювання віртуальних машин. Створюйте інкрементні резервні копії на рівні образів віртуальних машин VMware, Hyper-V і Nutanix AHV.

Резервне копіювання Microsoft 365. Виконуйте резервне копіювання даних Microsoft 365, таких як поштові скриньки Exchange Online, файли OneDrive для бізнесу і сайти SharePoint Online.

Резервне копіювання фізичних машин. Створюйте інкрементні резервні копії на рівні образів фізичних серверів і робочих станцій на базі Windows і Linux.

Резервне копіювання Amazon EC2. Створюйте інкрементні резервні копії інстанси Amazon EC2 на рівні образів.

Резервне копіювання Oracle. Створюйте резервні копії баз даних Oracle через RMAN.

Резервне копіювання VMware Cloud Director. Виконуйте резервне копіювання об’єктів VMware Cloud Director, таких як vApps, окремі віртуальні машини і політики зберігання.

Резервне копіювання з моментальних знімків сховища. Створюйте резервні копії віртуальних машин VMware, розміщених на пристроях зберігання HPE 3PAR, прямо з моментальних знімків сховища.

Хмара. Надсилайте резервні копії в хмарні сервіси загального користування, такі як Amazon S3, Wasabi і Azure.

Резервні копії, стійкі до програм-вимагачів. Скористайтеся незмінюваність резервних копій, що відправляються в Amazon S3 (завдяки S3 Object Lock) і в локальні репозиторії на базі Linux.

Резервне копіювання на стрічку. Надсилайте резервні копії на фізичні стрічкові бібліотеки і AWS VTL; легко керуйте стрічковими пристроями, картриджами та резервними копіями.

Копіювання резервних копій. Створюйте копії своїх резервних копій і відправляйте їх на віддалений об’єкт або в хмарний сервіс загального користування.

Глобальна дедуплікація. Виконуйте дедуплікацію резервних копій у всьому репозиторії резервних копій, незалежно від платформи.

Миттєва перевірка резервних копій. Миттєво перевіряйте резервні копії віртуальних машин VMware і Hyper-V; отримуйте звіти з скріншотами відновлених в ході тесту машин.

Підтримка додатків. Забезпечте узгодженість додатків і баз даних, таких як Microsoft Exchange, AD, SQL, Oracle, SharePoint і т д.

Підтримка пристроїв дедуплікаціі. Надсилайте резервні копії на пристрої дедуплікаціі, такі як HPE StoreOnce, Dell EMC Data Domain і NEC HYDRAstor.